Kovová platňa 100x500x5 mm
Kovová platňa 100x500x5 mm
Robustná oceľová platňa pre všemožné typy použitia. Vhodná na navarenie ďalšieho železa alebo na flexibilnú montáž pomocou 14 montážnych otvorov... Viac
Kód produktu: P33
Doprava a platba
9,44 €
s DPH
Robustná oceľová platňa pre všemožné typy použitia. Vhodná na navarenie ďalšieho železa alebo na flexibilnú montáž pomocou 14 montážnych otvorov... Viac
Kód produktu: P33
Doprava a platba
Oceľová montážna doska 100 x 500 x 5 mm
- 14x otvor priem. 9 mm pre možnosť kotvenia
- Materiál vhodný na ďalšie spracovanie, privarenie, montáž atď.
- Výrobok je bez povrchovej úpravy
- Tu si môžete pozrieť výkres tejto platne
Parametre
| Celková hmotnosť: | 1,9 kg |
|---|---|
| Počet montážnych otvorov: | 14 otvorov |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej úpravy |
| Rozmery platne: | 100 x 500 mm |
| Formát plotny | Obdĺžnik |
| Tloušťka plotny: | 5 mm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 50+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
100x500x5.pdf
(pdf, 26.5 kB)
Zvýraznené položky sú povinné.




















