Kovová platňa 100x300x10 mm
Kovová platňa 100x300x10 mm
Oceľová montážna platňa na ďalšie ľubovoľné použitie. Súčasťou platne sú montážne otvory... Viac
Kód produktu: PL27
Doprava a platba
11,32 €
s DPH
Oceľová montážna platňa na ďalšie ľubovoľné použitie. Súčasťou platne sú montážne otvory... Viac
Kód produktu: PL27
Doprava a platba
Oceľová montážna doska 100 x 300 x 10 mm
- 8x otvor priem. 9 mm pre možnosť kotvenia
- Materiál vhodný na ďalšie spracovanie, privarenie, montáž atď.
- Výrobok je bez povrchovej úpravy
- Najčastejšie použitie: Trámová spojka, trámová príložka, spojka oceľových nosníkov, montážna platňa stĺpika atď.
- Môže sa hodiť, keď Vám nevyhovuje bežná trámová topánka
- Tu si môžete pozrieť výkres tejto platne
Parametre
| Celková hmotnosť: | 2,4 kg |
|---|---|
| Počet montážnych otvorov: | 8 otvorů |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej úpravy |
| Rozmery platne: | 100 x 300 x 10 mm |
| Formát plotny | Obdĺžnik |
| Tloušťka plotny: | 10 mm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 50+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
Výkres platňe
(pdf, 26 kB)
Zvýraznené položky sú povinné.




















