Kovová platňa 100x400x10 mm
Kovová platňa 100x400x10 mm
Oceľové montážne platňa na ďalšie použitie. Súčasťou platne sú kotevné otvory... Viac
Kód produktu: PL28
Doprava a platba
14,82 €
s DPH
Oceľové montážne platňa na ďalšie použitie. Súčasťou platne sú kotevné otvory... Viac
Kód produktu: PL28
Doprava a platba
Oceľová montážna doska 100 x 400 x 10 mm
- 12x otvor priem. 9 mm pre možnosť kotvenia
- Materiál vhodný na ďalšie spracovanie, privarenie, montáž atď.
- Výrobok je bez povrchovej úpravy
- Používa sa najčastejšie ako trámová spojka, bočná príložka, spojka oceľových nosníkov, montážna platňa stĺpikov atď.
- Tu si môžete pozrieť výkres tejto platne
Parametre
| Celková hmotnosť: | 3,2 kg |
|---|---|
| Počet montážnych otvorov: | 12 otvorů |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej úpravy |
| Rozmery platne: | 100 x 400 x 10 mm |
| Formát plotny | Obdĺžnik |
| Tloušťka plotny: | 10 mm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 50+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
Výkres platňe
(pdf, 26.7 kB)
Zvýraznené položky sú povinné.




















