Sklenená olejová lampa SCUTI – Jantárovo lososová
Sklenená olejová lampa SCUTI – Jantárovo lososová
Ručne vyrábaná olejová lampa SCUTI s minimalistickým nerezovým viečkom. Útulný priestor vytvorí ako v exteriéri, tak v interiéri. Vďaka ručnej remeselnej výrobe je každý kus originál... Viac
Kód produktu: OLAMP1
Doprava a platba
75,09 €
s DPH
Ručne vyrábaná olejová lampa SCUTI s minimalistickým nerezovým viečkom. Útulný priestor vytvorí ako v exteriéri, tak v interiéri. Vďaka ručnej remeselnej výrobe je každý kus originál... Viac
Kód produktu: OLAMP1
Doprava a platba
SCUTI ako malý osobný západ slnka vo vašej záhrade
Sklenená olejová lampa, svietnik, tradičný vonný difuzér a váza v jednom? To sú naše olejky SCUTI. Každá lampa v sebe nesie poctivú ručnú prácu niekoľkých remeselníkov. A či už si zaobstaráte jeden, alebo viac kusov, žiadny nikdy nebude rovnaký. Jantárovo lososová kombinácia farieb vo vás vyvolá pocit nikdy nekončiaceho západu slnka.
Táto nádoba svetla zjemňuje vonkajší aj vnútorný priestor
- Sklenená olejová lampa s minimalistickým nerezovým viečkom.
- Vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri.
- Lampa má priemer 14 cm.
- Sklenenú guľu vyrába podľa nášho návrhu kamenickošenovská skláreň Jílek s viac ako 100-ročnou tradíciou.
- Vďaka ručnej výrobe je každý kus originál, preto sa môže ľahko líšiť hrúbkou skla, výškou a priemerom hrdla, sýtosťou farieb aj ďalšími parametrami.
- Odnímateľný nerezový vršok bol vyrobený skúsenými zámočníkmi v našej remeselnej dielni.
- V balení nájdete sklenenú lampu, nerezové viečko, 20 cm bavlneného knôtu a návod na použitie.
- V interiéri odporúčame používať lampový olej bez zápachu a bez sadzí.
Viac než lampa – jeden kúsok, tisíc možností:
Vrchná časť lampy je zabrúsená a vyleštená, je teda pohľadová. Viečko nie je na lampe prilepené a dá sa jednoducho zložiť. To vám dáva možnosť použiť sklenenú nádobu niekoľkými spôsobmi.
- Tradičná olejová lampa - hlavný účel
- Sklenený aróma difuzér - tradičný difuzér s vonným olejom a drevenými tyčinkami
- Váza - kvôli úzkemu hrdlu skôr na samotné kvety než na väčšie kytice
- Plotová guľa
Prečo zaobstarať práve lampu SCUTI:
✔ Každý kus je originál
✔ Všestrannosť použitia
✔ Kvalitné ručné spracovanie
✔ Výhodná cena pri odbere viacerých kusov
Tú najlepšiu lampu si môžete ešte vylepšiť:
- Okrem tejto ponúkame ešte ďalších päť farebných variantov.
- Lampový olej LUMENOR nekúri, nezapácha a určite sa vám bude hodiť. Ponúkame ho v litrovej a v pôllitrovej variante.
- Lampa sa dá okrem postavenia na rovný povrch zasadiť aj do ručne kovaných stojok so zápichom.
- Kované zápichy vyrábame v dvoch veľkostiach 90 a 140 cm.
- K lampe si môžete dokúpiť aj náhradný knôt.
💬 Čo znamená SCUTI?
- UY SCUTI nie je iba náhodná, ľúbezne znejúca kombinácia písmen. Jedná sa o názov pravdepodobne najväčšej a najsvietivejšej známej hviezdy vzdialenej približne 9 500 svetelných rokov od Zeme. Nájdete ju v súhvezdí Štítu.
- Predstavte si vašu záhradu ako malý osobný vesmír a v ňom čarovnú lampu SCUTI ako tú najžiarivejšiu hviezdu.
Parametre
| Farba: | Jantárovo lososová |
|---|---|
| Celková hmotnosť: | 1 kg |
| Obsah balenia: | Sklenená nádoba, kovové viečko, bavlnený knôt 20 cm |
| Použitie: | Olejová lampa, vonný difuzér, vázička, plotová guľa |
| Priemer lampy: | 140 mm |
| Dĺžka knôtu: | 20 cm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 100+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Neopraviteľné |
| Záruka: | 2 roky |
Výkresy a návody
Výkres lampy
(pdf, 18.3 kB)
















