Sklenená olejová lampa SCUTI – Medovo žltá
Sklenená olejová lampa SCUTI – Medovo žltá
Ručne vyrábaná sklenená lampa na olej SCUTI. Vyrobené v českej sklárni Jílek av našej zámočníckej dielni. Výborne sa okrem záhrad hodí aj do interiéru, kde pomôže vizuálne zahriať priestor napr. v chladných zimných dňoch... Viac
Kód produktu: OLAMP4
Doprava a platba
75,09 €
s DPH
Ručne vyrábaná sklenená lampa na olej SCUTI. Vyrobené v českej sklárni Jílek av našej zámočníckej dielni. Výborne sa okrem záhrad hodí aj do interiéru, kde pomôže vizuálne zahriať priestor napr. v chladných zimných dňoch... Viac
Kód produktu: OLAMP4
Doprava a platba
Olejová lampa SCUTI prináša do priestoru pocit spolupatričnosti a radosti
Ručne vyrábaná sklenená olejová lampa, svietnik, tradičný vonný difuzér a váza v jednom? To sú naše olejky SCUTI. Či už si zaobstaráte jeden, alebo viac kusov, žiadny nikdy nebude rovnaký. Odtiene žltej a oranžovej s jemnými kúskami tmavo zeleno-hnedej pripomínajú letný deň. Lampa tak výborne otepľuje priestor zimnej záhrady alebo obývačku počas chladných zimných dní.
Ručný výrobok od českých sklárov a zámočníkov
- Sklenená olejová lampa s minimalistickým nerezovým viečkom.
- Vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri.
- Lampa má priemer 14 cm.
- Sklenenú guľu vyrába podľa nášho návrhu kamenickošenovská skláreň Jílek s viac ako 100-ročnou tradíciou.
- Vďaka ručnej výrobe je každý kus originál, preto sa môže ľahko líšiť hrúbkou skla, výškou a priemerom hrdla, sýtosťou farieb aj ďalšími parametrami.
- Odnímateľný nerezový vršok bol vyrobený skúsenými zámočníkmi v našej remeselnej dielni.
- V balení nájdete sklenenú lampu, nerezové viečko, 20 cm bavlneného knôtu a návod na použitie.
- V interiéri odporúčame používať lampový olej bez zápachu a bez sadzí.
SCUTI je viac ako lampa. Vaša univerzálna dekorácia:
Vrchná časť lampy je zabrúsená a vyleštená, je teda pohľadová. Viečko nie je na lampe prilepené a dá sa jednoducho zložiť. To vám dáva možnosť použiť sklenenú nádobu niekoľkými spôsobmi.
- Tradičná olejová lampa - hlavný účel
- Sklenený aróma difuzér - tradičný difuzér s vonným olejom a drevenými tyčinkami
- Váza - kvôli úzkemu hrdlu skôr na samotné kvety než na väčšie kytice
- Plotová guľa
Čo robí z našich lámp tie najlepšie:
✔ Každý kus je originál
✔ Všestrannosť použitia
✔ Kvalitné ručné spracovanie
✔ Výhodná cena pri odbere viacerých kusov
Lepšie už to byť nemôže... Alebo snáď áno?
- Okrem tejto ponúkame ešte ďalších päť farebných variantov.
- Lampový olej LUMENOR nekúri, nezapácha a určite sa vám bude hodiť. Ponúkame ho v litrovej a v pôllitrovej variante.
- Lampa sa dá okrem postavenia na rovný povrch zasadiť aj do ručne kovaných stojok so zápichom.
- Kované zápichy vyrábame v dvoch veľkostiach 90 a 140 cm.
- K lampe si môžete dokúpiť aj náhradný knôt.
💬 Čo vlastne znamená to SCUTI?
- UY SCUTI nie je iba náhodná, ľúbezne znejúca kombinácia písmen. Jedná sa o názov pravdepodobne najväčšej a najsvietivejšej známej hviezdy vzdialenej približne 9 500 svetelných rokov od Zeme. Nájdete ju v súhvezdí Štítu.
- Predstavte si vašu záhradu ako malý osobný vesmír a v ňom čarovnú lampu SCUTI ako tú najžiarivejšiu hviezdu.
Parametre
| Farba: | Medovo žltá |
|---|---|
| Celková hmotnosť: | 1 kg |
| Obsah balenia: | Sklenená nádoba, kovové viečko, bavlnený knôt 20 cm |
| Použitie: | Olejová lampa, vonný difuzér, vázička, plotová guľa |
| Priemer lampy: | 140 mm |
| Dĺžka knôtu: | 20 cm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 100+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Neopraviteľné |
| Záruka: | 2 roky |
Výkresy a návody
Výkres lampy
(pdf, 18.3 kB)
















