Kovová čistiaca rohožka na podlahu 50x100 cm
Kovová čistiaca rohožka na podlahu 50x100 cm
Bytelná čistiaca rohož vr. samostatného obvodového rámu pre voľné položenie na podlahu... Viac
Kód produktu: RORPV14
Doprava a platba
160,85 €
s DPH
Bytelná čistiaca rohož vr. samostatného obvodového rámu pre voľné položenie na podlahu... Viac
Kód produktu: RORPV14
Doprava a platba
Investujte do bezpečia a dlhej životnosti
Hľadáte spoľahlivú protišmykovú rohož pre svoj vstup? Naša kovová rohož je ideálnym riešením na všetky typy podláh, dlažbu, betón atď. Vďaka kvalitnému masívnemu materiálu a žiarovému pozinkovaniu zaručuje dlhú životnosť a odolnosť aj pri každodennom použití.
Čo táto protišmyková rohožka rieši:
- Bezpečnosť na prvom mieste – protišmyková rohož minimalizuje riziko pošmyknutia a pádu.
- Skosený nábehový rám bráni potknutiu a vytvára optické zakončenie kovovej rohože.
- Jednoduchá inštalácia a univerzálnosť – nie je nutné zapúšťať rohož do podlahy, je možné ju položiť na akýkoľvek povrch.
- Jednoduchá údržba – vyberateľný rošt je možné čistiť kefou, vodou alebo tlakovou umývačkou bez rizika poškodenia.
- Kovový protišmykový rošt má výbornú čistiacu schopnosť.
Základné technické parametre:
- Rozmer rohožky 50 x 100 cm
- Rozmery jednotlivých otvorov roštu: 42 × 9 mm
- Nábehový rám pre pohodlnú chôdzu a bezpečné zakončenie
- Dlhá životnosť vďaka kvalitnej povrchovej úprave žiarovým pozinkovaním
- Súčasť balenia: 2 kovové úchytky s bezpečnostnou skrutkou TORX na zabezpečenie roštu proti nedovolenej manipulácii
Možnosť montáže:
- Prichytenie pomocou otvorov v nábehovom ráme
- Všetok montážny materiál je súčasťou rohožky
- Fixácia úchytkami TORX pre rýchle a bezpečné uchytenie
- Rám rohožky môžete k podkladu prilepiť kvalitným stavebným lepidlom
Aké sú ďalšie možnosti a varianty:
- Tu nájdete výkres s popisom a rozmermi
- Alternatívou je protišmyková rohož 50 x 100 cm na zabudovanie do podlahy
- Ponúkame ďalších 14 rozmerov týchto rohožiek
Parametre
| Hmotnosť rohožky: | 11 kg |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Žiarový zinok |
| Rozmer samotného roštu: | 389 x 889 mm |
| Rozmery rohožky vr. rámčeka: | 500 x 1000 mm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 80+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné po celú dobu životnosti |
| Záruka: | 5 rokov |
Výkresy a návody
Výkres rohožky 500 x 1000 mm
(pdf, 63.8 kB)
Zvýraznené položky sú povinné.




