Prenosné ohnisko Ø 80 cm s grilovacím roštom P
Prenosné ohnisko Ø 80 cm s grilovacím roštom P
Kompletné prenosné vonkajšie kovové ohnisko Ø 80 cm s grilovacím roštom Ø 50 cm a ďalším voliteľným príslušenstvom... Viac
Kód produktu: OS80P/GR01
Doprava a platba
347,93 €
s DPH
Kompletné prenosné vonkajšie kovové ohnisko Ø 80 cm s grilovacím roštom Ø 50 cm a ďalším voliteľným príslušenstvom... Viac
Kód produktu: OS80P/GR01
Doprava a platba
Prenosné vonkajšie ohnisko s polohovateľným grilom - elegantné, stabilné a vyrobené ručne v ČR
Objavte premyslene navrhnuté vonkajšie ohnisko, ktoré spája funkčnosť, design a poctivú kusovú výrobu. Vďaka čistým líniám a nadčasovým tvarom pôsobí aj pri plnom zaťažení stále elegantne - a stane sa prirodzenou dominantou vašej záhrady, terasy či chalupy.
Základný popis:
🔥 Nosná tyč grilovacieho roštu je ľahko demontovateľná. Ohnisko potom môžete používať samostatne, bez roštu!
- Ručná kusová výroba v našej zámočníckej dielni
- Žiadne skrutky! Rošt s príslušenstvom je voľne otočný a drží vo vami zvolenej výške bez nutnosti rektifikácie (skrutkovania) vďaka samosvornému prevedeniu
- Surové prevedenie časom získa miernu lokálnu koróziu a vytvorí sa tak úžasná patina
- Korózii možno zabrániť použitím ošetrujúcej pasty Petromax, ktorá surovú oceľ zakonzervuje a vytvorí na nej hydrofóbny ochranný film, ktorý oceľ účinne ochráni pred hrdzavením
- Ohnisko je z oceľového plechu hr. 3 mm, 3 nohy z oceľových, lichobežníkových pásovín hr. 8 mm. Grilovací rošt Ø 50 cm s príjemným bukovým držadlom
- Max. nosnosť roštu je 5 kg. Na úplne pohodlné ovládanie 3 kg
- V dne sa nachádza praktický odtokový otvor s demontovateľnou záslepkou, vďaka ktorej možno ohnisko používať buď s otvorom, alebo bez neho
- Pre čistenie pohodlne ohnisko prevrátite a vymetiete
Voliteľné príslušenstvo:
- Grilovací rošt v surovom alebo nehrdzavejúcom prevedení
- Oceľová grilovacia panvica s priemerom 48 cm
- Polohovateľný gril na šašlik, ryby a špízy vr. 5 + 5 grilovacích ihiel
- Elektrický otočný gril na kurčatá.
- Výber príslušenstva vykonáte pred vložením do košíka
💬 Surový alebo nerezový grilovací rošt?
- 80 % zákazníkov kupuje surový rošt, 20 % nerezový.
- Máte radi tmavý, prírodný vzhľad? Nevadí vám častejšie čistenie a šli by ste radšej cestou cenovo dostupnejšej varianty? ✅Siahnite po surovom rošte. Mastnota z grilovania rošt časom zakonzervuje a vytvorí charakteristickú patinu.
- Potrpíte si na svieži, prémiový vzhľad a bezúdržbovosť? Páči sa vám strieborná farba a nevadí vám vyššia cena? ✅Odporúčame vám nerezový rošt. 100 % odolný proti korózii s maximálnou životnosťou.
💬 Ohnisko surové alebo v žiaruvzdornej farbe?
- 85 % zákazníkov kupuje surové, 15 % v žiaruvzdornej farbe.
- Trávite pri ohnisku celú sezónu? Máte radi prirodzený vzhľad s kovovou patinou a nechcete mať starosti s náterom? ✅Surové ohnisko je pre vás tá pravá voľba. Časom sa zakonzervuje mastnotou z grilovania a získa svoj špecifický vzhľad.
- Páči sa vám elegantný vzhľad lakovaného ohniska? Grilujete príležitostne a nevadí vám farbu občas obnoviť? ✅Odporúčame ohnisko v žiaruvzdornej farbe. Farba vydrží približne jednu sezónu a nesmie sa čistiť kefou ani abrazívnymi prostriedkami. Vadí jej dážď a vlhkosť. Po grilovaní sa ohnisko musí upratať dovnútra. Sadu žiaruvzdornej farby a vhodného riedidla zakúpite tu.
Aké sú ďalšie možnosti a varianty:
- Rovnaké prenosné ohnisko, iba nohy sú vyrobené z ohýbaných oceľových guľatín ponúkame tu
- Prezrite si prehľadný výkres s rozmermi tohto ohniska s roštom
- Skvelým doplnkom je oceľový grilovací plát určený pre túto veľkosť ohniska
- Na varenie väčšieho množstva jedla ponúkame odľahčené liatinové kotlíky GSI Outdoors v veľkostiach 4,7 l a 6,6 l.
- Tu si môžete pozrieť všetky prenosné ohniská s grilovacím roštom, ktoré vyrábame
- Ku všetkým našim ohniskám a roštom ponúkame bohaté príslušenstvo od známych českých výrobcov
💬 Tento produkt vyrobíme podľa vašich rozmerov!
- Sme výrobcovia, a preto vám radi prispôsobíme tento produkt na mieru.
- Môžeme upraviť rozmery alebo vykonať iné zmeny podľa vašej potreby.
- Napíšte nám – radi s vami všetko nezáväzne preberieme.
Parametre
| Hmotnosť ohniska: | 26 kg |
|---|---|
| Obsah balenia: | Samostatný krb. Grilovací rošt s drevenou rukoväťou. Podporná tyč grilu (odnímateľ |
| Rozmery grilovacieho roštu: | Priemer 50 cm |
| Rozmery ohniska: | Ø 80 cm x v. 30 cm |
| Výška ohniska: | 30 cm |
| Hĺbka ohniska (kúreniska) | 18 cm |
| Tvar ohniska: | Kruh |
| Velkosť ohniště: | 80 cm |
| Max. nosnosť grilovacieho roštu: | 5 kg |
| Chránený dizajn výrobku: | Průmyslový vzor EUIPO |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 50+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné po celú dobu životnosti |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
Výkres ohniska s grilovacím roštom
(pdf, 7 kB)
Návod ohniště s gril. roštem.pdf
(pdf, 121.2 kB)
Akú veľkosť prenosného krbu si mám vybrať?
Ak si nie ste istí, aké veľké prenosné ohnisko si vybrať, prečítajte si niekoľko odporúčaní.
Ako grilovať rybu na ohnisku, rošte a špíze
Od výberu správnej ryby po nastavenie žiaru – úspech tkvie v detailoch. Poradíme vám, ako krok za krokom vybrať, pripraviť a ugrilovať rybu tak, aby držala pokope a chutila naozaj výborne.

Zvýraznené položky sú povinné.














































