Prenosné ohnisko Ø 60 cm kovové V - surové
Prenosné ohnisko Ø 60 cm kovové V - surové
Prenosné kovové ohnisko v surovom prevedení zo silných materiálov... Viac
Kód produktu: OS60V
Doprava a platba
174,79 €
s DPH
Prenosné kovové ohnisko v surovom prevedení zo silných materiálov... Viac
Kód produktu: OS60V
Doprava a platba
Základný popis:
Prenosné kovové ohnisko. Vyrobené v našej dielni. Vysoká odolnosť a dlhá životnosť vďaka masívnym materiálom
- Surové prevedenie časom získa miernu lokálnu koróziu a vytvorí sa tak úžasná patina
- Korózii možno zabrániť použitím ošetrujúcej pasty Petromax, ktorá surovú oceľ zakonzervuje a vytvorí na nej hydrofóbny ochranný film, ktorý oceľ účinne ochráni pred hrdzavením
- Ohnisko z oceľového plechu hr. 3,0 mm, nohy z oceľových plných guľatín Ø 14,0 mm
- Praktické pro použití na zahradě nebo terase
- Pre pohodlné grilovanie odporúčame komplet ohniska s grilovacím roštom
- V dne sa nachádza praktický odtokový otvor s demontovateľnou záslepkou, vďaka ktorej možno ohnisko používať buď s otvorom, alebo bez neho
- Pre čistenie pohodlne ohnisko prevrátite a vymetiete
- Ak ste fanúšikom čistého a elegantného vzhľadu, odporúčame vám prikúpiť kvalitnú žiaruvzdornú farbu Alkyton. Proces lakovania vám pôjde najlepšie s našou lakovacou sadou alebo štetcom SPOKAR.
Hlavné výhody:
+ Dlhá životnosť
+ Kompaktná veľkosť
+ Silný materiál
Aké sú ďalšie možnosti a varianty:
- Pozrite sa na prehľadný výkres s rozmermi tohto ohniska
- Pozrite si tiež ohnisko s nožičkami lichobežníkového tvaru
- Veľmi obľúbené riešenie je kompletné prenosné ohnisko s grilovacím roštom
- Môžete tiež vybrať kombináciu so samostatným grilovacím roštom či grilovacou panvicou
- Na varenie väčšieho množstva jedla ponúkame odľahčené liatinové kotlíky GSI Outdoors v veľkostiach 4,7 l a 6,6 l
- Zákazníci tiež často prikupujú samostatný oceľový grilovací plát
💬 Tento produkt vieme vyrobiť podľa vašich požiadaviek!
- Sme výrobcovia, takže výroba na mieru nie je problém.
- Bežné sú zmeny rozmerov, pridanie otvorov alebo iné úpravy.
- Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.
Parametre
| Hmotnosť ohniska: | 12 kg |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Surová oceľ, patina |
| Rozmery ohniska: | Ø 60 cm x v. 30 cm |
| Výška ohniska: | 30 cm |
| Hĺbka ohniska (kúreniska) | 14 cm |
| Tvar ohniska: | Kruh |
| Velkosť ohniště: | 60 cm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 50+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné po celú dobu životnosti |
| Záruka: | 5 rokov |
Výkresy a návody
Výkres ohniska Ø 60 cm V
(pdf, 13.1 kB)
Návod pro přenosné ohniště.pdf
(pdf, 121.1 kB)
Materiál na prenosné ohnisko, otočný rošt či gril: surová oceľ alebo nerez?
Zvažujete kúpu prenosného ohniska alebo grilovacieho roštu a váhate medzi surovým a nerezovým prevedením? Prinášame vám porovnanie oboch materiálov a ich výhod a nevýhod.

Zvýraznené položky sú povinné.









































