Prenosné ohnisko Ø 50 cm kovové V - surové
Prenosné ohnisko Ø 50 cm kovové V - surové
Prenosné kovové ohnisko v surovom prevedení zo silných a odolných materiálov... Viac
Kód produktu: OS50V
Doprava a platba
173,41 €
s DPH
Prenosné kovové ohnisko v surovom prevedení zo silných a odolných materiálov... Viac
Kód produktu: OS50V
Doprava a platba
Základný popis:
Prenosné kovové ohnisko. Vyrobené v našej dielni. Vysoká odolnosť a dlhá životnosť vďaka masívnym materiálom.
- surové prevedenie časom získa miernu lokálnu korziu a vytvorí sa tak úžasná patina
- korózii možno zabrániť použitím ošetrujúcej pasty Petromax, ktorá surovú oceľ zakonzervuje a vytvorí na nej hydrofóbny ochranný film, ktorý oceľ účinne ochráni pred hrdzavením
- z oceľového plechu hr. 3,0 mm, nohy z oceľových plných guľatín Ø 14 mm
- odporúčame kombinovať s naším grilovacím roštom
- praktické na použitie v záhrade alebo terase
- v dne sa nachádza praktický odtokový otvor s demontovateľnou záslepkou, vďaka ktorej možno ohnisko používať buď s otvorom, alebo bez neho
- pre čistenie pohodlne ohnisko prevrátite a vymetiete
- Ak ste fanúšikom čistého a elegantného vzhľadu, odporúčame vám prikúpiť kvalitnú žiaruvzdornú farbu Alkyton. Proces lakovania vám pôjde najlepšie s našou lakovacou sadou alebo štetcom SPOKAR.
Aké sú ďalšie možnosti a varianty:
- niektorí zákazníci si k ohnisku priobjednávajú pohodlné oceľové držadlá
- vyrábame tiež rovnaké, lacnejšie ohnisko v čiernej žiaruvzdornej farbe
- ďalším variantom je ohnisko, ktoré má spodné nohy z plných lichobežníkových profilov
- na varenie väčšieho množstva jedla ponúkame odľahčené liatinové kotlíky GSI Outdoors v veľkostiach 4,7 l a 6,6 l.
- obľúbené sú tiež štvorcové prenosné ohniská
- všetky kruhové ohniská si môžete prezrieť tu
💬 Tento produkt vyrobíme podľa vašich rozmerov!
- Sme výrobcovia, a preto vám radi prispôsobíme tento produkt na mieru.
- Môžeme upraviť rozmery alebo vykonať iné zmeny podľa vašej potreby.
- Napíšte nám – radi s vami všetko nezáväzne preberieme.
Parametre
| Povrchová úprava: | Surová oceľ, patina |
|---|---|
| Hmotnosť ohniska: | 9 kg |
| Rozmery ohniska: | Ø 50 cm x v. 30 cm |
| Výška ohniska: | 30 cm |
| Hĺbka ohniska (kúreniska) | 12 cm |
| Tvar ohniska: | Kruh |
| Velkosť ohniště: | 50 cm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 50+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné po celú dobu životnosti |
| Záruka: | 5 rokov |
Výkresy a návody
Výkres prenosného ohniska Ø 50 cm V
(pdf, 19.1 kB)
Návod pro přenosné ohniště
(pdf, 121.1 kB)
Materiál na prenosné ohnisko, otočný rošt či gril: surová oceľ alebo nerez?
Zvažujete kúpu prenosného ohniska alebo grilovacieho roštu a váhate medzi surovým a nerezovým prevedením? Prinášame vám porovnanie oboch materiálov a ich výhod a nevýhod.

Zvýraznené položky sú povinné.







































