Oceľový poklop pozink. 1000 x 200 mm
Oceľový poklop pozink. 1000 x 200 mm
Pozinkovaný oceľový poklop na zakrytie úzkych šachiet, káblových a potrubných rozvodov vr. samostatného rámu na zabudovanie do podlahy... Viac
Kód produktu: POP25
Doprava a platba
Pôvodná cena 186,97 €.
Ušetríte
20 %(37,39 €).
149,58 €
s DPH
Pozinkovaný oceľový poklop na zakrytie úzkych šachiet, káblových a potrubných rozvodov vr. samostatného rámu na zabudovanie do podlahy... Viac
Kód produktu: POP25
Doprava a platba
Základný popis:
Pochôdzny poklop na úzku šachtu. Vysoká odolnosť a životnosť vďaka masívnym materiálom a povrchovej úprave žiarový pozink.
- Pochôdzna plocha poklopu - slzičkový plech hr. 4,00 mm
- Poklop nevyčnieva nad podlahu, nebudete teda potkýnať
- Rám poklopu na zabetónovanie z profilu L 40/40/3,0 mm
- Oválne zapustené držadlo pre ľahké otvorenie
- Aretačné veko. U profil na jednej strane rámu slúži ako „pánt“ na zasunutie veka pri otvorení
- Pre prípadné odvetrávanie šachty vyrazte plastové záslepky v zapustenom držadle
- Veko jednoducho zaistíte proti otvoreniu skrutkovými uzávermi TORX. Nadstavec TORX je súčasťou balenia
- Montáž našich poklopov je jednouchá, sú vhodné aj pre náročnejšiu prevádzku, nevyžadujú údržbu.
Aké sú ďalšie možnosti a varianty:
- Tu nájdete výkres s popisom a rozmermi
- Rovnaký poklop ponúkame aj v základnej farbe
- Poklop vám môžeme nalakovať do ľubovoľného odtieňa
- Ponúkame ďalších 29 rozmerov týchto poklopov, vr. štvorcových
Hlavné výhody:
+ Dlhá životnosť
+ Aretačné veko
+ Pohodlné odvetrávané madlo
💬 Tento produkt vyrobíme podľa vašich rozmerov!
- Sme výrobcovia, a preto vám radi prispôsobíme tento produkt na mieru.
- Môžeme upraviť rozmery alebo vykonať iné zmeny podľa vašej potreby.
- Napíšte nám – radi s vami všetko nezáväzne preberieme.
Parametre
| Rozmer poklopu (min. stavebný otvor): | 1000 x 200 mm |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Žiarový zinok |
| Povolené zaťaženie: | 830 kg |
| Tvar poklopu: | Obdĺžnikový |
| Určenie poklopu | Pochôdzny poklop |
| Protišmykovosť: | R10 - Štandardná (sklon do 19°) |
| Celková hmotnosť: | 16 kg |
| Hmotnosť samostatného veka: | 6,6 kg |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 80+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné po celú dobu životnosti |
| Záruka: | 5 rokov |
Výkresy a návody
kovový poklop 1000 x 200 mm
(pdf, 31.6 kB)
Poklop v otvorenej pozícii
(pdf, 24.7 kB)
Návod k použití pochozího poklopu
(pdf, 150.1 kB)
Zvýraznené položky sú povinné.











