Kovová platňa 100x500x10 mm
Kovová platňa 100x500x10 mm
Oceľová montážna platňa variabilná v možnostiach použitia. Vhodná na navarenie ďalšieho železa alebo na akúkoľvek montáž pomocou 14 montážnych otvorov... Viac
Kód produktu: P34
Doprava a platba
17,70 €
s DPH
Oceľová montážna platňa variabilná v možnostiach použitia. Vhodná na navarenie ďalšieho železa alebo na akúkoľvek montáž pomocou 14 montážnych otvorov... Viac
Kód produktu: P34
Doprava a platba
Oceľová montážna doska 100 x 500 x 10 mm
- 14x otvor priem. 9 mm pre možnosť kotvenia
- Materiál vhodný na ďalšie spracovanie, privarenie, montáž atď.
- Výrobok je bez povrchovej úpravy
- Tu si môžete pozrieť výkres tejto platne
Parametre
| Celková hmotnosť: | 3,8 kg |
|---|---|
| Počet montážnych otvorov: | 14 otvorov |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej úpravy |
| Rozmery platne: | 100 x 500 mm |
| Formát plotny | Obdĺžnik |
| Tloušťka plotny: | 10 mm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 50+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
100x500x10.pdf
(pdf, 26.5 kB)
Zvýraznené položky sú povinné.




















