Kovová čistiaca rohožka na podlahu 70x150 cm
Kovová čistiaca rohožka na podlahu 70x150 cm
Extrémne kvalitná oceľová rohožka na položenie na podlahu. Vďaka žiarovému pozinkovaniu disponuje rohožka extrémnou životnosťou a úplnou bezúdržbovosťou... Viac
Kód produktu: RORPV19
Doprava a platba
227,25 €
s DPH
Extrémne kvalitná oceľová rohožka na položenie na podlahu. Vďaka žiarovému pozinkovaniu disponuje rohožka extrémnou životnosťou a úplnou bezúdržbovosťou... Viac
Kód produktu: RORPV19
Doprava a platba
Kvalitná pozinkovaná rohožka na položenie na podlahu:
Pevná kovová protišmyková rohož vhodná pre všetky typy vchodov. Vysoká odolnosť a trvanlivosť vďaka pevným materiálom a žiarovo pozinkovanej povrchovej úprave.
- Rohož je určená na položenie na akúkoľvek podlahu, dlaždice, betón atď.
- Skosený, stupňovitý rám rohože zabraňuje zakopnutiu a vytvára vizuálnu úpravu kovovej rohože
- Inštalácia bez potreby zapustenia rohože do podlahy.
- Jednotlivé oká mriežky majú rozmery 42 x 9 mm
- Jednoduchá údržba. Čistenie možno vykonávať pomocou kefy, vody a dokonca aj tlakového čističa. Nehrozí žiadne riziko poškodenia.
- Odnímateľná protišmyková mriežka má vynikajúce čistiace schopnosti.
- Súčasťou sú 2 rukoväte so skrutkovacím uzáverom TORX, ktoré sa používajú na zabezpečenie roštu proti neoprávnenej manipulácii.
- Dlhá životnosť bez hrdzavenia je zabezpečená povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním.
Výhody, ktoré nemožno prehliadnuť:
✔ Kvalitná povrchová úprava
✔ Extrémna životnosť
✔ Jednoduché čistenie
Nie je táto rohožka tou, ktorú hľadáte? Pozrite si aj ostatné varianty:
- V montážnom ráme sú otvory na montáž na podlahu
- Ďalšou možnosťou montáže sú 2 kovové držiaky s bezpečnostnou skrutkou TORX (sú súčasťou dodávky)
- Tu nájdete výkres s popisom a rozmermi
- Alternatívou sú protišmykové rohože na zabudovanie do podlahy
- Ponúkame ďalších 19 veľkostí týchto rohoží
Parametre
| Hmotnosť rohožky: | 21 kg |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Žiarový zinok |
| Rozmer samotného roštu: | 689 x 1389 mm |
| Rozmery rohožky vr. rámčeka: | 700 x 1500 mm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 80+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné po celú dobu životnosti |
| Záruka: | 5 rokov |
Výkresy a návody
Výkres rohožky
(pdf, 128.2 kB)
Zvýraznené položky sú povinné.





