Grilovací rošt – na prenosné ohnisko Ø 80 cm
Grilovací rošt – na prenosné ohnisko Ø 80 cm
Robustný grilovací rošt na položenie na rôzne ohniská Ø 75 – 84 cm. Ručne vyrobený rošt na grilovanie mäsa, zeleniny, morských plodov a pod. Výroba v ČR z kvalitných materiálov... Viac
Kód produktu: GPT03
Doprava a platba
106,22 €
s DPH
Robustný grilovací rošt na položenie na rôzne ohniská Ø 75 – 84 cm. Ručne vyrobený rošt na grilovanie mäsa, zeleniny, morských plodov a pod. Výroba v ČR z kvalitných materiálov... Viac
Kód produktu: GPT03
Doprava a platba
Grilujte priamo na ohni a získajte tak charakteristickú dymovú vôňu!
Chystáte sa grilovať mäso, zeleninu alebo napríklad morské plody? S naším grilovacím plátom tieto pokrmy pripravíte spoľahlivo a štýlovo. Každý plát perfektne ladí s každým prenosným ohniskom.
Doma alebo na cestách – s naším roštom nespravíte krok vedľa:
- Pasuje na všetky prenosné ohniská s priemerom 75 – 84 cm
- Na voľné položenie na prenosné ohnisko – bez skrutiek a bez ďalšieho kotvenia
- Rozmer grilovacieho roštu je 88 × 30 cm
- Hrúbka roštu je 4 mm
- Grilovací rošt je určený na grilovanie na otvorenom ohni
- Vynikajúci prenos a rovnomerné stabilné rozloženie tepla
- Okrem bežného domáceho použitia sa tento rošt vďaka svojej skladnosti výborne hodí na cestovanie karavanom a kempovanie
- Vďaka stabilnému a pevnému vyhotoveniu sa môžete tešiť na pohodlnú a jednoduchú manipuláciu
- Oceľové grilovacie rošty sa veľmi ľahko čistia. Nehrozí poškodenie povrchu!
- Vysoká odolnosť a životnosť je zaručená vďaka masívnym materiálom
- Výrobok časom získa miernu lokálnu koróziu a vytvorí sa tak zaujímavá patina
- Korózii možno zabrániť použitím ošetrujúcej pasty Petromax, ktorá surovú oceľ zakonzervuje a vytvorí na nej hydrofóbny ochranný film, ktorý oceľ účinne ochráni pred hrdzavením
Prečo je najlepšie zaobstarať rošt práve u nás:
✔ Silný materiál
✔ Voľný pohyb bez skrutiek a ďalšieho kotvenia
✔ Pasuje na ľubovoľné ohnisko
✔ Voľný pohyb bez skrutiek a ďalšieho kotvenia
✔ Pasuje na ľubovoľné ohnisko
✔ Veľmi dlhá životnosť
Nevyhovuje vám rozmer? Prezrite si aj ostatné varianty:
- Tu nájdete prehľadný výkres grilovacieho plátu
- Tu si môžete prečítať podrobný návod na inštaláciu a použitie plátu
- Tu je obrázok použitia grilovacieho plátu na vašom ohnisku
- Ďalším variantom sú obľúbené otočné grilovacie rošty alebo oceľová grilovacia panvica
- Prenosné kovové ohniská vyrábame v 50 variantoch: Kruhové ohniská, štvorcové ohniská, nehrdzavejúce ohniská a komplety s grilovacím roštom.
- Posledným variantom sú výškovo nastaviteľné ohniská
Parametre
| Celková hmotnosť: | 7,8 kg |
|---|---|
| Materiál grilovacej dosky: | Oceľová doska bez povrchovej úpravy |
| Povrchová úprava grilovacieho roštu: | Surová oceľ, patina |
| Rozmery grilovacej dosky: | 88 x 30 cm |
| Pasuje na ohnisko: | Ø 80 cm |
| Vyrobené v: | Česko |
| Životnosť výrobku: | 50+ rokov |
| Opraviteľnosť výrobku: | Opraviteľné po celú dobu životnosti |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
Výkres grilovacieho roštu
(pdf, 49.6 kB)
Výkres použitia grilovacieho roštu
(pdf, 46.1 kB)
Zvýraznené položky sú povinné.
































